Opravdové přátele rozdělí jenom smrt, nikoliv osud.

○ Mixík

Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí...

30. listopadu 2013 v 15:59 | Seryn
Ne, autorka se nezbláznila. No dobře, možná trochu jo, ale když konečně dorazil do kin můj nejočekávanější film za poslední rok a půl (od premiéry Hunger Games 1), tak jsem vážně měla předčasné Vánoce. Někdo by mohl říct, že Hobit byl taky velmi očekávaný (ano to neříkám), ale pro mě byl až na druhém místě.Byla jsem na premiéře uprostřed týdne a film začínal minutu po půlnoci (a jelikož jsem šla další den do školy, tak jsem toho naspala hrooozně moc). Po shlédnutí filmu, kdy jsem pomalu brečela u každé druhé scény, jsem měla chuť vraždit, protože ho ukončili tak dementně, že to snad ani není možné. Dobře, já vím, že tak končí i knížka, ale tak proč si nezanadávat.


Článek obsahuje spoiler!

Celosvětová mánie zastihla i mě...

17. dubna 2012 v 19:58 | Seryn

... aneb The Hunger Games. Ano, je to tak. Trhák, co se dostal teprve na svět, mě pohltil snad ještě víc než Harry Potter. A to už je co říct.
Pozor! V článku je trošek spoiler. Takže, kdo nechce vědět dopodrobna, o čem to je, tak ať neotevírá.

Kniha mého srdce - výsledky

17. října 2009 v 22:55 | Seryn
Dneska se konalo vyhlášení celonárodní soutěže...Ale nějak jsem na to pozapomněla a připoměla mi to až mamka tři minuty po skončení... takže sem viděla velké prd.. ale výsledky pro vás mám:)

Seryn

Slohovka č. 2

17. července 2009 v 14:47 | Shig & Seryn
toto sme vymýšlely ve škole.... kdysik dávno předávno v hodině slohu.... téma: 'vyhodil mu tužku z okna se slovy: "pokud tě má ráda, vrátí se" '
S+S

P.S. je to blbina... takže na vlastní nebezpečí....
P.S.2 Někde to nedává smysl, že Shig?

Slohovka č. 1

14. července 2009 v 20:49 | Stigs & Scra
toto sme vymýšlely ve škole.... kdysik dávno předávno v hodině slohu.... téma: 'vyhodil mu tužku z okna se slovy: "pokud tě má ráda, vrátí se" '
S+S

P.S. je to blbina... takže na vlastní nebezpečí....

Rychlovka

2. července 2009 v 20:08 | Shig
Tak tahle premierová rychlovka je pro všechny blázny do Twilight a upírů. První 3 kdo na ni odpoví zprávně dostanou za odměnu diplomek. Pravidla doufám chápetete (napište koment se správnou odpovědí) tak se dejte do práce!!!!
Hodně zdaru při hádání!Mate to is možnostmi tak sem na vás byla hodná.

(PS:Na 4 miss se odměna nevztahuje)

Kniha mého ♥

20. června 2009 v 21:46 | Seryn
Sem se dívala na ČT1 na Knihu mého srdce...
 
 

Reklama