Opravdové přátele rozdělí jenom smrt, nikoliv osud.

Červenec 2011

18. Kapitola

15. července 2011 v 21:54 | Seryn |  ○ Thopmsonovic holka
Chtěla jsem to sem hodit už včera, ale pak se mě nějak nechtělo. Takže nová kapitola k Cath. Pěkně čtěte, komentujte.
Seryn
Mimochodem. Vidíte ten krásný úplněk? Moje první myšlenka při pohledu na něj: Kdo ví, kolik venku běhá vlkodlaků. Tady jde vidět, jak jsem už moc zmagořená.


It all ends...

14. července 2011 v 18:54 | Seryn |  ○ Okolo blogu

Dneska v noci jsem byla na premiéře Harryho. A připadá mi to, jak kdyby to bylo někdy minimálně před týdnem. Půlka filmu probrečená. Když jsem jela dom, tak se mě mamka ptala, proč jsem brečela. Vůbec jsem v tu chvíli nechápala.
Tolik postav tam zemře. Je to ale uplně suprově natočené! Klidně bych byla schopná podívat se na to ještě jednou, hnedka po premiéře ve dvě v noci. A to jsem šla v osm do práce. Ale fakt suprové.

5. Kapitola

10. července 2011 v 19:16 | Seryn |  ○ Samantha - sestra Jamese
Zdarte. Je tu kapitola k Sam po hodně dlouhé době. A jak jsem četla ty kapitoly předtím, tak jsem se rozhodla, že změním jména. Strávila jsem přemýšlením nad třema blbýma jménama asi hodinu a půl. Bordel v tom mět určitě nebudete, protože si stejnak nepamatujete, o čem to bylo.
Tak pěkně čtěte, komentujte.
Vaše Seryn

P.S. Pro Šíleného: Teďka nevím, jestli jsem ti to říkala. Kdyžtak eště jednou. Ptala jsem se Shig na tu Omy. Bohužel pro tebe se jí psat nechce. Takže můžeš se jen modlit, aby měla někdy v budoucnu chuť psat a přidala sem něco.

17. Kapitolka

4. července 2011 v 7:09 | Seryn |  ○ Thopmsonovic holka


Tak.. přináším další kapitolu k Cath. Ani nevím, kdy byla ta poslední a ani to vědět nechci. Ještě bych se zděsila víc než teď jsem. Kapitolu jsem psala celé včerejší odpoledne (měla jsem přestávku na tenis:)) až pozdě do večera. A ráno jsem se vzbudila o půl paté. Myslela jsem, že se odstřelím.
Tak konec méno tlachání, jděte si číst. A nezapomeňte nechat komentář a seznam, co bych měla dál přidat.
Mějte se krásně, užívejte prázdniny a já jdu makat.
Vaše Seryn
P.S. Mám toho nejúžasnějšího bráchu! Přesně za tři a půl měsíce jedem spolu do Paříže. Já se tááák těším. :D