Opravdové přátele rozdělí jenom smrt, nikoliv osud.

4. Kapitola - La Push

15. března 2010 v 17:16 | Seryn |  ○ Na každého jednou dojde... Nebo ne?
Bacha.. Nová kapitola je tady! Sice je napsaná už dlouho, ale nějak sem neměla čas. Tak ji sem dávám až teď. Jinak asi před dvěma týdny mi fantazie vypověděla službu. Takže nevím, kdy tu bude další kapitola.(Teda podle toho k čemu. Ke Cath jich mám napsaných pár dopředu..)
Takže čtěte, komentujte.. První koment vybírá další kapitolu..

Seryn"V pátek jedu do La Push za Sethem a Leou. Pojedeš taky?" zeptala se Eb, když ji jako obvykle ráno vyzvedla Tal. Včera začal už druhý měsíc školy.
"V pátek? To by se hodila jako výmluva, proč nejet s našima do divadla. Jo, pojedu. Už sem je dlouho neviděla," řekla Tal s úsměvem. Zanedlouho vystoupily z auta a zamířily si to rovnou k Alici a Jazzovi.
"Čau," pozdravila je Tal.
"Ahoj. Jazzi, nechceš se konečně jednou učesat? Kdo se má pořád na to tvoje háro dívat," ušklíbla se Eb.
"Nebydlí ti tam náhodou vlaštovky? Mám takový pocit, že si staví podobné hnízda," pokývala hlavou Tal. Jazz byl na toto zvyklí. Pokaždé, když se viděly, holky utrousili nějakou poznámku na adresu jeho vlasů.
"Tak proto všude slyším to jejich hvízdání. A já sem už myslel, že mám slyšiny."
"Alice, pojedeš s námi v pátek do La Push?"
"Nejspíš ne. Musím jet nutně na nákupy."
"A nechceš jet v sobotu? My bysme jely s tebou."
"Můj bože, další nakupovací maniaci? Tak to musím rychle pryč," řekl Jazz a rychle se vzdálil.
"V sobotu nemůžu, dojede návštěva."
"Tak to neva."
"Crrrrrrrr."
"Sakra, zase pozdě," zabědovala Eb a rychle všechny utíkaly na hodinu.

***

"Tal pohni si. Zase zdržuješ," řekla Eb, když vyzvedávala Tal, aby mohly jet do La Push.
"Šak už letím."
"To tam deš někoho zbalit, že ses tak vymódila?" zeptala se Eb, jakmile uviděla Tal. Měla na sobě tričko s větším výstřihem, sukni do poloviny stehen, ve vlasech obří brýle "mušáky", jak je Eb překřtila. Prostě bez jediné chybičky.
"No jasně, čekám, že tam budou kluci do půl pasu, tak abych to pak měla jednodušší," zaironizovala Tal. Eb jen protočila oči a vyrazila autem její mamky do La Push.
Jen co jsme zastavily před domem Clearwaterových, vyběhla Lee ven.
"Ahoj holky, jak je?"
"Čau Lee, dlouho jsme se neviděli," pozdravila Eb a objala se s Leou. Tal ji pak napodobila.
"Kde máš Setha?"
"Ale někde tu bude s ostatníma klukama," odpověděla Lee s nezájmem.
"Jdem na pláž? Když je tak pěkně."
"Jdem," zavelela Lee.
Na pláži doslova drbaly. Od výkonů herců ve filmech až po fešné borcez nedalekého okolí. Strávily tam tak nějakou dobu. Když se procházely na břehu moře, Eb najednou něco vzalo kolem pasu a strhlo ji to do moře. Když se vynořila, na břehu uviděla Leu s Tal, jak se smějou. Začala pátrat po viníkovi. Nemusela hledat dlouho. Kousek od ní se vynořil Seth, vysmátý od ucha k uchu.
Sice to nevypadá, že zrovna byl ve vodě a vysmátý, ale neva.. :)


"Zabiju tě. Vlastnoručně tě uškrtím," začala Eb vyjmenovávat různé způsoby smrti místo pozdravu. "Umlátím tě pánvičkou, zadusím tě polštářem a já nevím co eště ti udělám, každopádně to nepřežiješ. Ale teď se mi nechce."
"Taky tě rád vidím Eb," zasmál se Seth. Za sebou uslyšela ještě někoho se smát. Když se otočila, uviděla, jak se k nim blíží nějací kluci jenom v kraťasech.
Mňam :D

Eb vylezla z moře a mířila si to k Tal.
"To si jasnovidka, že si to věděla?" zeptala se jí pobaveně a začala si "ždímat" vlasy.
"Já to nevěděla. Proč si nám neřekla, že tu máte tak pěkný kluky? To bysme sem jezdili častěji," poznamenala Tal směrem k Lee.
"Jsem Sam, tohle je Paul, Embry, Quil a Jake,"představil všechny ten nejvíc vepředu.
"Já sem Tal a toto je Eb," řekla slečna Blake. To už se k nim připojil i Seth. Eb ho probodla zabijáckým pohledem.
"Vodiška še nám nelíbila?" zašišlal Seth.
"Lee, je tu někde poblíž něco čím bych mohla tvého milého bratra oddělat?" zdůraznila milého Eb a naštvaně si měřila Setha. Oproti ní Tal nemohla odtrhnout pohled od břišních svalů přítomných hochů. Řekněme si upřimně, kdo by odolal? Eb po chvíli pocítila, že ji někdo sleduje. Rozhlédla se kolem. Sam se o něčem bavil s Lee a Paulem, Tal se dohadovala se Sethem a Quil s Embrym něco hustili do Jakea, který je zjevně neposlouchal, protože sledoval jistý blonďatý objekt. Když se jejich oči střetly, Eb uhla pohledem, tváře jí zčervenaly a sklopila hlavu. Naštěstí pro ni, bylo docela pozdě a ona s Tal musela domů, tak se brzo zbavila pro ni nepříjemných pohledů od Jakea (N/A Pche že nepříjemných. Jak řekla Shig, když si to četla, byla bych úúúúúúplně mimo :D) Tal si neštěstí ničeho nevšimla. Byla příliš zaměstnaná sledováním těch svalů kluků. Pohledy ji nějak moc nezajímaly. Takže se přednáška 'Proč sis s ním nešla pokecat' v překladu 'Flirtuj s ním o sto šest' se odkládá na neurčito.Doufám, že se kapitola líbila. Další přibude nevím kdy.. Tak a teď šup šup komentovat! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 15. března 2010 v 17:46 | Reagovat

vole, taková oddělávka s Jazzem hned na začátku, prej ,Můj bože, další nakupovací maniaci? Tak to musím rychle pryč´ to bylo fakt dost dobrý, ale zmíňka o těch svalehc ááááách já chci taky a koukám, že se nám tady Jake nejspíš udělal... teda... ne doslovně :D

no tak pokud máš teda napsanou Cath tak sem s ní i když ani touhle věcí a dalších svalů fakt nepohrdnu 8-)  :-D

jo a připomínka: chybí mi Mett! :-? ... ne, fakt se mi to líbilo!

2 Shig Shig | E-mail | 15. března 2010 v 18:11 | Reagovat

já sem vám psala at Seryn přinutíte Ať zrichlí tempiko!!!!! ale vi nííííííííííícjakoooooooo s taků se nedočkáme nové kapči (plné svalu, žhavých pohledů a další velmi slibnyých pohybů ve vztazích) a doufejme i Metta :D:-D... Jake je také vítaný donuťte tu ČUPKU AŤ PÍŠE :-D  ;-) Musíte něco udělat nebo její uchvascancující mysl umře tak jako ta moje a už nic nenapíše byz představ není ani žádná inspirace!!!! aaaaaaa

3 Asci Asci | 16. března 2010 v 20:39 | Reagovat

och...Jake...to je prostě upe nej krasavec :-D :-D...už se těším jak to bude dál pokračovat :-)

4 Bičik Bičik | 17. března 2010 v 12:36 | Reagovat

ham ham jake a jazz ze začátku pěkně hláškoval :D a ty svaly... ještě teď slintám.... už nevim co dodat, protože ten jakeíííííííííííto... vrrr :D (zas mi hrabe, tak se nediv)

5 Alice Cullen-Hale,SB Alice Cullen-Hale,SB | Web | 18. března 2010 v 20:26 | Reagovat

:-) Skvělá kapitola.....A Set je pěkná potvora:D

6 Lexie Lexie | 26. srpna 2010 v 8:53 | Reagovat

Aj ja chcem aby sa na mňa Jake tak pozeral, bbuuueeeee:( je to tak neféééér :-(  Ja by som naňho potom tiež len valila buľvy O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama