Opravdové přátele rozdělí jenom smrt, nikoliv osud.

Slohovka č. 2

17. července 2009 v 14:47 | Shig & Seryn |  ○ Mixík
toto sme vymýšlely ve škole.... kdysik dávno předávno v hodině slohu.... téma: 'vyhodil mu tužku z okna se slovy: "pokud tě má ráda, vrátí se" '
S+S

P.S. je to blbina... takže na vlastní nebezpečí....
P.S.2 Někde to nedává smysl, že Shig?


Tento příběh začal 1. září, kdy se do naší skvelé neinteligentní třídy 11.DC přidal nový spolužák. na první pohled to byl velice sympatický kluk, ale když jsme se s ním chtěli seznámit, byl velmi povýšený. Holkám se znechutil, ale kluci si ho velmi oblíbili. Z naší skvěle sehrané třídy se stala džungle. Mezi děvčaty a chlypci nastala 3. světová. Kluci byli v absolutistické monarchii pod vládou krále Jiřího. My jsme byly v demokratické dívčí republice. Po krátké době jsme si pořídili deník, který jsme nazvaly Válečný.

24. zápis dne 12. listopadu

Po vniknutí do naší třídy změnil Jiří celkové chování našich spolužáků. Dnes se chovali opravdu hrozně. Jejich namyšlenost už dosáhla vrcholu. Jiří o sobě dokonce říká, že ho milují všichni ze třídy.

25. zápis dne 13. listopadu

Asi jsme se zmýlily. nebyl to vrchol nafoukanosti, ale jen výstup na něj. Dnes už jiří prohlašoval, že ho zbožňuje celá škola. Budeme muset provést nějaké opatření. Ty kecy se už nedají vydržet.

14. listopadu

Celá naše holčičí parta se vydala do třídy.

"Aha tady jste," přivýtal nás Jiří. "Už se vám po mně stýskalo."
"Moc," řekla ironicky Lenka.
"Já jsem věděl, že mě máte všichni rádi."

A při této větě si hrál s oblíbenou tužkou, kterou dostal od učitelky. Lenka už to nevydržela a přešla k němu s vynuceným usměvem. Pak mu vzala tužku z ruky a se slovy: "Pokud tě má ráda, vrátí se." ji vyhodila z okna.
Ostatní sna ni hleděli, když nastal šílený výbuch smíchu. Nepovzbuzovali ji jen holky, ale i kluci. Jirka seděl mezi houfem lidí, kteří se váleli smíchy a přitom si na něj ukazovali prstem. Jeho ego se zmenšilo o 100% a on se konečně začal chovat normálně. Třída teď držela pospolu víc než kdy dřív. Kluci dokonce přiznali, že jim Jiří taky občas lezl na nervy.
Jirka se všem omluvil a ostatní ho meti sebe nakonec vzali.

Válka skončila příměřím a bez ztrát na životech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 17. července 2009 v 15:18 | Reagovat

taky pěkný :D  :D snad to neni pravdivý, něco takový aby existovalo... no kruci asi by nedopad dobře...

2 Seryn Seryn | 17. července 2009 v 15:31 | Reagovat

[1]: když sem byla v páté třídě tak to bylo něco podobného... dvě strany proti sobě (namixované..:D)... a pak to záhadně ustoupilo když sem z tama odešla na jinou kšolu... kdoví čím to bylo :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama