Opravdové přátele rozdělí jenom smrt, nikoliv osud.

???Pan Bůh =) Adys =) Lil =) Saty =) Evka???

3. července 2009 v 23:10 | Shig |  ???Pan Bůh =) Adys =) Lil =) Saty =) Evka???
Hola mám pro vás menší neee tak větší blbinu. Je to parodije na legendu o Lilith. Sama jsem to vymíšlela takže pokud tomu nebudete rozumět vysvětlivky obstarám . Chyby sou tam schválně tak prosím nedělejte ukvapené rozhodnutí, že jsem Analfabet....předem děkuji.... Žádné stížnosti o zraněních nebo zničení vašich osobních věcí neberu. VEMTE SI CHRÁNIČE!!!!
Občas to nedává smysl ale to je účel. Seryn doporučuje na 1000000%, tak též i Scra, kdyžtak to sveďte na ně!!!

PS: Smich je zdravý hubne se při něm! A tanec taky(!!!! viva JAMA !!!).
Když se ten největší gangster (říkal si Bůh, Pan Bůh) konečně rozhodl něco dělat, stvořil na naší znečištěné a pusté planetce Zemi kus ohraničeného uzemí obehnaného elektrickým plotem a zítkou o šířce 1,54321 m. Pojmenoval ho Ráj (původně to měl být Neverland, ale to už si zamluvil Majkl Džeksn) Po také prácičce si chtěl dát oraz a tak si vysnil mařku(neboli mariánku obecně zelenou). Lehl si do svého pole a ubalil si retko. Po ňáké době hulby, kdy už byl Pan v rauši, se mu začli zjevovat halušky. Netrvalo dlouho a kolem něj se objevil pestrobarevný plevel a zákeřný krvelačný hmyz spolu s jeho všudy přítomnými pojídači. Po třech dnech se Buh konečně probral z mrákot a rozhlédl se kolem sebe.

,,Tak tohle uklízet nebudu!!!'': řekl a vzal kus hlíny,s které uplácal pomocí báboviček panáka. Postavil ho na nohy před sebe a řekl prví slovo, které ho napadlo.

,,Adam.''

Adam se probral k životu a prohlédl si svůj bejvák včetně taťky Boha (ne Šmouly).

,,Čus Pane.'':pozdravil slušně Adámek svého taťku.
,,Zdař Adys.Vítej v Ráji!.. Pohni zadkem a dej se do práce!Nebo …''
,,… nebudou koláče.Jasně, jasně.''

Adam se vydal prozkoumat Ráj na svém mazlíčkovi T-rexovi. Vybil přebytečná zvířata jako kočko-psa a vlkodlaky.
Když ho konečně přestal bavit masakr němých tváří, vydal se najít místo, kde se usádlí. Na jedné černé pláži u Sladkého moře si postavil chajdu z …cihel a malty…, když to Bůh zmerčil rozhodl se Adyse odměnit za práci přes čas a tak seslal na zem blesk, kterým trefil strom hned vedle spícího Adama. Strom se rozhořel a z toho fajru Pan zhmotnil panenku, s blond vlasy po kotníky, dosti vyvinutou a modelovanou pro Playboy. Pojmenoval ji hned druhým slovem, které ho jako první napadlo.

,,Lil''

Lil se probrala k životu. Podívala se na Boha pak na Adama zpět na Adyse a nakonec na sebe. V okamžiku začla ječet, protože byla nahá skočila za křáčí. Svojím ječákem však vzbudila Adyse, kterému se pří pohledu na ni v mžiku zvedl… krevní tlak. Když se všichni tři dostatečně nakoukali nebo rozkoukali (fakt nwm jak to bylo), vyšla Lil zpoza keřei se svým rajským listem na onom místě.

,,Zdař Božínku.'': pozdravila slušňácky.
,,Tak též Lili. Představuji ti Adama buď mu dobrou kundou a ukaž mu vše co já vidím jen díky mariánce drahoušku.''
(myšlenky Lil: ,,Takému tučňákovi nikdy nedám!!!'')
,,Adame.'': pozdravila Lil.
,,Neumíš zdravit ty tele!'': seřval Pan Adyse.
(myšlenky Adyse:,,…hmm tho soo Kovzy…'')
,,Má drahá, nádherná Lili.''

Když se seznámili pozval Adys Lili na projížďku na T-rexovi po Ráji. Objeli Nahé jezero zaplavali si ve Sladrém moři (navzájem se očistili) a nakonec se zastavili na sváču v ovocném sadu, kde si ulovili pár špačků. Večer si pak lehli do pole marihuany a počítali mizející hvězdy, když v tom si Lilith, ignorujíc Adamovu ruku na svém hrudníku, všimla ozonově moré záře vycházející z obrovské ocelové elektrínou nabité brány přímo naproti sobě, které si předtím vůbec nevšimla jelikož si myslela (sice nwm jak je to možné, ale ano myslela) že má halušky.

,,Co je za tou branou brouku.''zeptala se laškovně Adama.
,,To ví jenom Pan, já a mimochodem ještě jeden chalan co byvá za ňou.''
,,Co je to za trotla ten za branou?''
,,Řekněme to takhle Bůh se nasral a shodil Satyho z nebe, protože praktikoval tvrdší věci než je tráva atak bral Panu kšefty navíc ještě naváděl anjelíky aby si hráli na veřejnosti na doktory…

,,A na tom je něco špatného?..my sme ještě nehráli.'':podotkla.

Adys se s ostudou začervenal(ještě pořád byl pablb… soráč překlep… panic).

,,Kdy tam půjdem už mě to tu neba?''
,,Vypadá to nadějně…Bůh říkal, že prý až někdo najde ty klíče, co stratil, zajdem na exkursi.''

Víc už si neřekli ani slovo oba měli plno práce se ….sklízením mařky.
Když se ráno… nebo kdy Adam vzbudil nemohl Lil nikde zmerčit. Doma nebyla a tak ju šel vyčmuchat. Připlazil se až k bráně, která mu připadala ňáká jiná. A taky ,že jo. Byla otevřená v nesprávnou otvírací dobu. Adys nakoukl za vrata a koho nevidí jak tam flirtuje s (tím nejnádhernějším černovlasým, rudookým, svaloušem ze všech šampoonských démonů na světě, teda v pekle nebo na Zemi?... já fakt nwm jak to tehdá přesně bylo…) Ďáblem.
Satan si tehle techtle-mechtle pozornosti velmi užíval a tak nestrácel čas jako nějaký trotl a šel rovnou na věc.
Lil nadšeně souhlasila. Se Satym se drtivě a násilně vykousla tak, že ho aji sebe pokousala do krve. Když smočila jazyk s jeho i svou krví vzrušilo a zachutnalo jí to tak, že nečekala na nic a kousla ho do jeho krční žíly v tepně na uchu. Oba skončili ve víru vášnivého tančení (pokud to bylo tančení) na stohu hořící slámy, nazí v dvojitém obětí svých rudých do žhava rozpálených těl.
Adam už se na to nemohl čekovat. Aby se neřeklo na rozloučenou zařval:,,Ty děvko!!!'' Zabouchl za sebou nezamčená, elektronickým proudem nabitá vrata [bohužel až potom co mu tam z ráje zdrhli sauři (to byli ještě ti před dinosaurama)] a odešel si vylít své srdce svému nej příteli …T-rexovi. Když uslyšel Pan Adysův nářek, rozhodl se mu udělat radost. Aby ho uspal, za živa mu vyoperoval žebírko, ugriloval ho a z něj stvořil pro Adama děvku již dávno pojmenovanou,,Evku''.
Když Bůh znovu probral k životu Adama již vedle něj seděla jeho nová družice jeho děvčice Eva. Byla to lehká děva s černými vlasy po ramena rostlímy, vnadami né tak skvostnými, ale přesto dobře vyditelnýmy. Již nebyla zde top modelka jen jeho obyčejná, ale stále krásně snědá manželka.(Shig:tý jo…já rýmuju:D) Však to si Pan neuvědomil, asik zasejc v rauší byl, že Adamovi dal za ženu jeho pokrevní sice přismahlou, ale přeto sestru. Když ti dva pak spolu něco měli, vlastně tím incest zprováděli. Nic, obhajoba žádná, stejně žrali co neměli a sou tam co se zavřela brána.


(,,A stejně kdyby nebylo Lil a Evky do teď by sme byly v Ráji!!!'')
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bičik Bičik | Web | 4. července 2009 v 10:56 | Reagovat

výtlem  :D  :D  :D  :D  :D  :D tak to je megaostrota, tlemila jsem se od začátku do konce

2 Shig Shig | E-mail | 4. července 2009 v 12:03 | Reagovat

[1]: takže účel splněn...dík děkuju moooc:D

3 Asci Asci | Web | 4. července 2009 v 13:21 | Reagovat

tak to bylo fakt dobrý :-D:-D

4 Seryn Seryn | 4. července 2009 v 18:06 | Reagovat

super... svůj koment už sem ti napsala.... JAMA forever že? příště du s vama... na icq ti vysvětlím svůj plán:D:D:D:D:D:D:D:D

5 wladka wladka | 4. července 2009 v 19:39 | Reagovat

hehhh haluzina riadna

6 Kristin Kristin | Web | 5. července 2009 v 13:34 | Reagovat

Hehehe, to je hovadina :D:D Bezvaaaa :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama