Opravdové přátele rozdělí jenom smrt, nikoliv osud.

5.Kapča

28. června 2009 v 19:13 | Shig |  ○ Naomy a její střelený příběh
Po dlouhé odmlce sem tu z5 a přináším další kapču. Není to nic moc, ale na vic se asik nezmožu


Z Joshe se vyklubal celkem pěkný blonďatý sedmnáctiletý hráč Famfrpálu z Havraspáru, který díky bohu byl stejně jako nebelvítská prefektka na Vánoce doma.
Vydali se na průzkum. Na konci jedné chodby v přízemí našli obraz s malou zahradnicí, která zrovna bojovala s plevelem na své nakreslené zahrádce. jen co je zmerčila okamžitě na ně vyjela....

Zahradnice: Na co tak hledíte ještě jste nikdy neviděli tak zákeřnou rostlinu?
Naomy: No sorry....tak mi radši pujdem...Joshi....
Josowa: Já vím co to je za plevel.....
Zhradnice: Jak to můžeš vědět ty šampone vždyť nerozeznáš odvar z mandragory od gelu na vlasy...
Josowha: Jo jasně..., ale snad ještě poznám kopřivu i když v čarodějném světě ji vžádné příručce nenajdete unás na dvoře rostou pořád.....
Zahradnice: Kopřiva!???
Josowa: Ano!
Zahradnice: ÁÁÁ k čemu...je to dobré?

Řekla zahradice svým upištěným hláskem.

Josowa: Něco za něco, co nám prozradíš, když ti to řeknu??

Zahradnice jim za radu odkryla tajný vchod za svým obrázkem, spíš málý průlez, za kterým se objevilo točité schodiště. Oba se rozhodli podívat se, kde schodiště končí a vrátit se zpět na pokoje, protože už pomalu nemohli ani stát.( Museli ujít alespoň 2 kilometry). Sešli až na pozemky, ke skleníku číslo 2.

Za týden se do školy vrátili všichni co byli doma a vše se vrátilo do starých kolejí včetně vyučování.

Blížil se pátek a hodina Obrany proti černé magii. Kterou mněla Om nejraději jejich profesor byl neuvěřitelně sexy. Bylo mu sice přes tři sta let, ale vypadal nanejvýš na pětadvacet. Jeho krátké rozcuchané blond vlasy mu padaly do rudých očí. Jeho skvělá postava i jeho vkus stokrát převyšovaly i toho mudlovského herce Roberta Hoffmana( mňam).
Rozlétli se dveře od učebny a odněkud se ozval nepřítomný hlas.

prof.Winter: Vstupte.

Všichni si posedali na svá místa do učebny. Všechny okna byla zabedněna, aby nepronikl ani paprsek slunce, ale v učebně bylo světla dost z hořících pochodní.
Dveře se zabouchli a ozvali se kroky. Všichni sebou trhli. Upír k nim totiž kráčel po stropě. Ozval se ohlušující potlesk.
To u něj viděli poprvé. Už ho viděli přiletět jako netopýra i z ničeho nic se objevit uprostřed učebny jen v županu(,,nechápu proč když upíři nespí''), ale tohle bylo jiné. Nebyl zrovna moc ve své kůži.
Všichni sledovali napjatě každý profesorův pohyb. Ten se odlepil od stropu a s malým saltem lehce doskočil zpět na podlahu a odkráčel ke katedře, na které byla láhev s temně rudou tekutinou. Profesor ji odzátkoval a hluboce se zní napil, při tom odkryl i své upíří zuby. Nyní už nevypadal tak špatně, ale místo toho si začal všechny prohlížet jako čerstvou svačinku v okamžiku však jeho pohled byl opět nepřístupný a zastřený.

Winter: Dnes hodinu ukončuji mláďata. Vy, si zopakujte kletby a protikletby. Příště uspořádáme celodenní kouzelnický souboj mezi všemi kolejemi kočníku. Nikoho neomlouvám, bojovat bude každý s každým! Sbohem a moc nechlestejte o víkendu vám ředitelka dá vědět, že se de do Prasinek.

Všichni chlapci začli nadšeně jásat a drali se ven s učebny zatím co dívky se co nejdéle sdržovali ve třídě v bízkosti sexy profesora.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Seryn Seryn | 28. června 2009 v 20:12 | Reagovat

tak to lol.... vidím žes to trošek zkrátila.... no uvidíme co bude v další kapitolce.... tu už nemám :-D

2 Šílenej Šílenej | Web | 28. června 2009 v 22:26 | Reagovat

prej kopřiva :-D  :-D  :-D  :-D a takhle zdrbnout Bobbyho Hoffmana, taky maso... jestli čtete La Romanticu tak se těště na příští kapitolu... řeknu jen že se objeví nová postava... hádejte kdo :-P

3 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 29. června 2009 v 11:21 | Reagovat

Určitě, moc ráda spřátelím, co nejdříve si tě přidám,momentálně mě zlobí připojení na net a nechce se mi načíst editor:-( Ale hned jak to bude v pohodě, dám si tě mezi SB!

4 Mu~he.he Mu~he.he | Web | 29. června 2009 v 20:31 | Reagovat

hey docela kratke ale zacatek je senzacni xD

5 Shig Shig | E-mail | 30. června 2009 v 17:47 | Reagovat

sry lidi ale moje inspirativní a tvořivé období je asik u konce no kdyby vás napadlo něco co by ste si přáli aby se hrdinům stalo pls napište cokoliv :-x  :-(  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama