Opravdové přátele rozdělí jenom smrt, nikoliv osud.

13. Kapitola

28. června 2009 v 18:42 | Shig & Seryn |  ○ New story from Hogwarts
Psala (většinu) Shig, přepisovala a vkládala Seryn... ale jelikož sem to nějak nemohla najít tak sem to musela přepisovat znova..... a teď zuřím... takže jestli se objeví nějaké chybky ignorujte to....
Shig & Seryn
P.S. For Šílenej: Část "dluhu" sem už doufám splatila nebo ne?

Otevřela jsem dveře, vešla dovnitř... A.... Nemohla jsem věřit svým očím... Byla jsem v tu chvíli ten nejšťastnější člověk na světě.... Do očí se mi nahrnuli slzy štěstí. Kolem mě byli všichni mí kámoši. Lana, Ashley, Amy, Matthew, Dawid, Kevin, Austin, Brayen, Miley, Chease, Tyler a dort.

Brayen: Překvapení!
Rika: No to máš vyjímečně pravdu.
Amy: Co tam tak stojíš? Poď si vzít ten dort nebo mi upadnou ruky.
Ashley: Nezapomeň si něco přát, až budeš sfoukávat svíčky.
Rika: Jasně, jasně.

Sfoukla jsem svíčky a všichni se ke mně nahrnuli a začali mi přát. Brayen mi chtěl dát pusu, ale Kevin mě zákeřně odtrhl a políbil mě jako první. Brayen to nenechal jen tak a za 2 minuty mě políbil asi tak 100 krát... Pak se večírek rozjel a my neměli ponětí o čase. Kevin s Brayenem se drželi pořád blízko mě a dávali si pozor, abych nebyla s jedním z nich ani chvilku o samotě. Nakonec se ale Brayenovi chtělo na záchod, tak toho Kevin hned využil. Přiblížil se ke mně zezadu a chytil mě okolo pasu. Otočila jsem se, abych mu něco řekla, ale Kevin mi to nedovolil a políbil mě. V tu chvíli vešel dovnitř Brayen. Okamžitě se na Kevina vrhl s tím, ž jsem jen jeho... Já jsem začala okamžitě křičet aby přestali, ale nevnímali mě. Nakonec se kluci od sebe odtrhli, tak jsem se sebrala a šla si pokecat s Tylerem.
Oslava v Komnatě nejvyšší potřeby utekla jako voda a nastal pozdní večer.Tyler, Miley a Chease se s námi rozloučili a odešli do svých kolejí, ale my jsme se chtěli ještě zdržet přes noc. V komnatě se v okamžiku objevily postele, pohodlná křesla a pohovky. V krbu zapraskalo a kolem mě se rozprostřelo příjemné teplo, které mě uspávalo. Všichni se uklidnili a našli si pohodlnou poloho, co nejblíž ke krbu. Amy si ukradla duchnu z z postele a lehla si na koberec před krbem. Ashley se uvelebila na posteli, kam se jí za chvíli vetřel Austin s Matthem. Kevin a Brayen se posadili do křese, každý z jedné strany vedle mě a Dawid si položil hlavu Laně do klína, když se posadila na pohodlnou pohovku v rohu komnaty.

Ráno jsem se probudila jako první. Ani jsem si nemohla vzpomenout, kdy jsem usnula, natož co jsem dělala. V krbu praskloa já se tak lekla, že jsem si stoupla a málem se zabila o Amy. Rozhlédla jsem se kolem, abych si na něco vzpomněla. Bray a Kevin spali v nepřirozených polohách v křeslech. Ashley a Austin byli zakuklení v duchně a Matth ležel rozvalený přes půl postele, kde s nosem do nebe kácel celý les a Lana s Dawidem spali v těsném objetí na úzké pohovce a ypadali víc než spokojeně. Najednou mi padl do oka stůl zaskládaný od sklenic přes láhve od máslového ležáku až po talíře dortu.

Není se čemu divit, že tak spí, řekla sem si v duchu.

Přešla jsem k Laně a drcla ji do končetiny, která zrovna nebyla obléhána Dawidem.

Lana: C... Co je?
Rika: Vstávej nebo radši budeš k němu přilepená?... To je jedno. Pomoz mi vzbudit ostatní.
Lana: Jak si přeješ!

Ani nevím jak, ale najednou se Lana ocital na Dawidovi a políbila ho. Ten pomalu otevřel oči a pak jedním chvatem se objevil on na ní a polibek jí i s úroky vracel.

Rika: Tak už dost! Nemůžete si to nechat, až budete sami?

Okřikla jsem je a nechtěně tak probudila i ostatní.

Dawid: Ty máš co říkat.
Rika: Co tím myslíš?
Austin: To si děláš prdel. Ty snad nevíš?
Rika: A co?
Austin: Ona fakt neví.
Ashley: No... Včera jsi prováděla šílený věci hned se dvěma kluky najednou.
Rika: C... Cože?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 28. června 2009 v 19:10 | Reagovat

hej, dluh sice splácíš ale tohle mi nestačí, podrobnosti - todle mě zajímá:-D pěkný orgie tam maj :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama